سوخت جت


نوعی از سوخت هواپیمایی است که برای استفاده در هواپیماهای دارای موتورهای توربین گازی طراحی شده است. از نظر ظاهری بی رنگ است. متداول ترین سوخت های مورد استفاده در حمل و نقل هوایی تجاری Jet A و Jet A-۱ هستند که به یک استاندارد بین المللی استاندارد تولید می شوند. تنها سوخت جت دیگر که معمولاً در هواپیمایی با موتور توربین توربین استفاده می شود ، جت B است که برای عملکرد پیشرفته آن در هوای سرد استفاده می شود.سوخت جت ترکیبی از انواع هیدروکربن است. از آنجا که ترکیب دقیق سوخت جت بر اساس منبع نفت بسیار متفاوت است ، تعریف سوخت جت به عنوان نسبت هیدروکربنهای خاص غیرممکن است. بنابراین سوخت جت به عنوان یک ترکیب عملکردی به جای یک ترکیب شیمیایی تعریف می شود.علاوه بر این ، دامنه جرم مولکولی بین هیدروکربن ها (یا تعداد کربن های مختلف) توسط الزامات مربوط به محصول مانند نقطه انجماد یا نقطه دود تعریف می شود. سوخت جت نفتی از نوع نفت سفید (از جمله جت ۱A و جت A-۱ ، JP-۵ و JP-۸) دارای توزیع کربن بین ۸ تا ۱۶ (اتم کربن در هر مولکول) است. سوخت جت از نوع پهن یا نفتا (شامل جت B و JP-۴) ، بین حدود ۵ تا ۱۵.


گروه سورین مهام به عنوان یک تامین کننده و توزیع کننده بین المللی می تواند محصولات این بخش را اگر شما آن را تولید می کنید، از شما خریداری کند و هم اگر هم نیاز به این محصول دارید به شما ارائه دهد.

کارشناسان سورین مهام در تمامی پروسه در کنار شما هستند ، با خیال راحت می توانید از طرق زیر با کارشناسان سورین مهام تماس حاصل کرده و هرگونه سوالی دارید بپرسید تا کارشناسان سورین مهام به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

مشخصات فنی محصولات ارائه شده :

Jet – A Grade
[table id=29 /]