پودر سنگ

پودر سنگ چیست؟ پودر سنگ ازجمله محصولات جانبی صنعت سنگ‌بری و در اصل یکی از مصالح و متریال‌های صنعت ساختمان سازی و فعالیت‌های عمرانی محسوب می‌شود که به آن خاک سنگ نیز می‌گویند؛ کاربرد پودر سنگ و نحوه استفاده از پودر سنگ در این مقاله به طور کامل شرح داده خواهد شد. قابل ذکر است که بدانید برای تولید انواع پودر سنگ، لازم است که انواع مختلفی از سنگ‌های معدن را با دستگاهی به نام سنگ شکن کوبید تا به شکل پودری از سنگ تبدیل شوند.
ذرات تشکیل شده از این سنگ‌ها و همچنین ترکیبات موجود در آن‌ها، به نوع سنگی که کوبیده شده بستگی دارد؛ برای مثال خاک سنگی که از سنگ‌های گرانیت یا کوبیده شدن سنگ‌های آهکی تولید شده، طبیعتاً ویژگی‌ها و مشخصات این نوع سنگ‌ها و کانی‌ها را دارد. به این ترتیب هر خاک سنگی که از یک نوع سنگ متفاوت به وجود آید، دارای ویژگی‌ها و مشخصات خاصی است.
به این ترتیب در جواب این سؤال که پودر سنگ چیست؟ باید بگوییم که خاک سنگی است که از خرد شدن و له شدن انواع سنگ‌ها پدید می‌آید؛ کارایی و کاربرد خاک سنگ به وجود آمده از هر سنگی با سنگ دیگر متفاوت است و قابل ذکر است که بدانید چیزی به عنوان معایب پودر سنگ وجود نداشته و در این مقاله تماماً به مزایای پودر سنگ می‌پردازیم.
کارایی و مصرف هر خاک سنگی با توجه به سنگی که از آن تولید شده فرق دارد؛ برای مثال مشخصات شیمیایی و فیزیکی خاک سنگی که از سنگ آهک تولید شده با خاک سنگی که از گرانیت به وجود آمده متفاوت است؛ البته این تفاوت کارایی به اندازه دانه‌های خاک سنگ تولید شده نیز بستگی دارد.

تماس برای مشاوره

در صورت نیاز هم اکنون در خواست مشاوره خودتان را به کمک فرم مقابل برای ما ارسال کنید تا کارشناسان فروش ما ، با شما تماس بگیرند.